TIP: Chcete byť v TOP Ponuke nehnuteľností na tejto stránke? Kontaktujte nás prostredníctvom tohto formulára!
Nehnuteľnosti Trebišov » Leles » Domy » Rodinný dom »

Rodinný dom Leles, okres Trebišov

Rodinný dom Leles, okres Trebišov

Popis nehnuteľnosti

VÝHODNÁ PONUKA / DRAŽBA Rodinný dom s príslušenstvom a pozemkami o výmere 800 m2, situovaný v uličnej zástavbe samostatne stojacích rodinných domov na Orieškovej ulici, v obci Leles okres Trebišov. Rodinný dom má jedno nadzemné podlažie, čiastočne je podpivničený. Pôvodný rodinný dom bol postavený a daný do užívania v r. 1965, v r. 2005 bola vykonaná čiastočná rekonštrukcia a modernizácia – rekonštrukcia kúpeľne, kuchyne a výmena pôvodných okien za okná plastové. Ostatné konštrukcie domu a jeho vybavenie sú pôvodné. Dispozičné riešenie: 2. Podzemné podlažie 67,04 m2- má suterén jednu miestnosť, ktorá pôvodne slúžila ako kuchyňa, kotolňu a sklad. 1. Nadzemné podlažie 148,37 m2- predsieň, dve predné izby, zadná izba, kúpeľňa, špajza a kuchyňa s jedálňou. Rodinný dom je napojený na elektro, verejný vodovod, kanalizácia do vlastnej žumpy, má možnosť napojenia na zemný plyn. Kanalizácia v obci nie je. Obec Leles sa nachádza v juhovýchodnej časti Východoslovenskej nížiny. V obci žije cca 1845 obyvateľov, čím sa radí k väčším obciam regiónu Zemplín. Obec je základné občianske vybavenie, obec je zriaďovateľom základnej školy a materskej školy. Obyvatelia majú k dispozícii i základnú zdravotnú starostlivosť, lekáreň a bežné služby na úrovni strediskovej obce. V obci žije početná marginalizovaná skupina obyvateľstva. Od okresného mesta Trebišov je obec vzdialená 55 km.

Cena: 22 320,00 €

  103,81 €/m2

Kategória: Rodinný dom - Predaj

Lokalita: Trebišov - Leles
(Rodinný dom - Leles)

Zastavaná plocha: 148 m2

Úžitková plocha: 215 m2

Rozloha pozemku: 800 m2

Dátum aktualizácie: 22.3.2019

Prefinancovanie: Hypotekárny úver

Kontaktovať makléra

 
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

DRAŽOBNÍK, s.r.o.

Hviezdoslavova 6, Košice
0556 Kliknite TU!


 
 

TopReality.sk s. r. o.
Odborárska 18
91501 Nové Mesto nad Váhom
email: support@topreality.sk

Nie sme realitná kancelária a ani neposkytujeme služby ako realitná kancelária.

Ak sa chcete dozvediet viac o nehnuteľnosti ktorú ste u nás našli osloviť predávajúceho, alebo využiť kontaktný formulár.

 
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

Chcete inzerovať na tomto lokálnom realitnom portáli, treba sa zaregistrovať na nasledovnej adrese www.topreality.sk/registracia.htm ak ste realitná kancelária a máte záujem inzerovať na najväčšej realitnej sieti WebRealGroup.

Je to jednoduché stačí sa zaregistrovať na TopReality.sk a inzeráty sa Vám automaticky dostanú na tento portál bez nutnosti manuálneho spravovania zákazok.

Chcete ešte viac? Vlastný web pre r.k., exporty na ostatné realitné portále, viac info www.realityexport.sk