TIP: Chcete byť v TOP Ponuke nehnuteľností na tejto stránke? Kontaktujte nás prostredníctvom tohto formulára!
Nehnuteľnosti Trebišov » Somotor » Domy » Rodinný dom »

Rodinný dom Somotor, okres Trebišov

Rodinný dom Somotor, okres Trebišov

Popis nehnuteľnosti

VÝHODNÁ PONUKA / DRAŽBA Rodinný dom s príslušenstvom a pozemkami o výmere 2.313 m2, situovaný na Novej ulici, v uličnej zástavbe samostatne stojacích rodinných domov v k.ú. obce Somotor, okres Trebišov. Rodinný dom má jedno podzemné a jedno nadzemné podlažie, postavený a daný do užívania bol v r. 1961, rekonštrukcia strechy z roku 2007. Rodinný dom je prístupný z verejnej komunikácie pred domom, ktorá je štátnou cestou I. triedy I/79. V danej časti obce je možnosť napojenia na verejný vodovod, zemný plyn a verejný rozvod elektro, kanalizácia nie je, dom je napojený na vlastnú žumpu. Dispozičné riešenie: 1. Podzemné podlažie (11,52m2)- pivnica 1. Nadzemné podlažie (150,8 m2)- chodba, tri izby, kúpeľňa, WC, kotolňa a špajza, v prístavbe kuchyňa. Obec Somotor pozostáva z troch pôvodne samostatných obcí: Somotor, Véč a Nová Vieska pri Bodrogu. Obec sa nachádza na Východoslovenskej nížine vzdialená je asi osem kilometrov vzdušnou čiarou od štátnej hranice s Maďarskom. Najbližšou obcou je Streda nad Bodrogom, ktorá leží približne päť kilometrov na juhozápad. Somotor má okolo 1600 obyvateľov a kompletnú občiansku vybavenosť na úrovní stredne veľkej obce, doprava autobusom a vlakom.

Cena: 29 600,00 €

  181,59 €/m2

Kategória: Rodinný dom - Predaj

Lokalita: Trebišov - Somotor
(Rodinný dom - Somotor)

Zastavaná plocha: 151 m2

Úžitková plocha: 163 m2

Rozloha pozemku: 2 313 m2

Dátum aktualizácie: 22.3.2019

Prefinancovanie: Hypotekárny úver

Kontaktovať makléra

 
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

DRAŽOBNÍK, s.r.o.

Hviezdoslavova 6, Košice
0556 Kliknite TU!


 
 

TopReality.sk s. r. o.
Odborárska 18
91501 Nové Mesto nad Váhom
email: support@topreality.sk

Nie sme realitná kancelária a ani neposkytujeme služby ako realitná kancelária.

Ak sa chcete dozvediet viac o nehnuteľnosti ktorú ste u nás našli osloviť predávajúceho, alebo využiť kontaktný formulár.

 
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

Chcete inzerovať na tomto lokálnom realitnom portáli, treba sa zaregistrovať na nasledovnej adrese www.topreality.sk/registracia.htm ak ste realitná kancelária a máte záujem inzerovať na najväčšej realitnej sieti WebRealGroup.

Je to jednoduché stačí sa zaregistrovať na TopReality.sk a inzeráty sa Vám automaticky dostanú na tento portál bez nutnosti manuálneho spravovania zákazok.

Chcete ešte viac? Vlastný web pre r.k., exporty na ostatné realitné portále, viac info www.realityexport.sk