TIP: Chcete byť v TOP Ponuke nehnuteľností na tejto stránke? Kontaktujte nás prostredníctvom tohto formulára!
Nehnuteľnosti Trebišov » Svätá Mária » Domy » Rodinný dom »

Rodinný dom Svätá Mária – Pavlovo, okres Trebišov

Rodinný dom Svätá Mária – Pavlovo, okres Trebišov

Popis nehnuteľnosti

VÝHODNÁ PONUKA / DRAŽBA Samostatne stojací, čiastočne podpivničený rodinný dom s príslušenstvom a pozemkami o výmere 1288 m2, situovaný v zástavbe rodinných domov obce Svätá Mária, časť Pavlovo okres Trebišov. Pôvodná stavba rodinného domu bola daná do užívania v r. 1924, v roku 2011 bola realizovaná rekonštrukcia a modernizácia spojená s prístavbou verandy. Dispozičné riešenie: 1. Podzemné podlažie 15,46m2 - pivnica slúžiaca ako sklad. 1. Nadzemné podlažie 110,36 m2 - predsieň, obývačka s kuchyňou, kúpeľňa, v prednej časti jedna izba, v zadnej časti kotolňa. Technické riešenie: Základy sú betónové s kameňom bez vodorovnej izolácie, zvislá nosná konštrukcia domu je murovaná z kameňa hr. 50 cm, prístavba z tvárnic hr. 30 cm, strop nad suterénom železobetónový, nad prízemím drevený trámčekový s rovným podhľadom, priečky tehlové, vnútorné omietky vápennocementové, vonkajšia omietka hladká, obklad fasády nie je, krov sedlový, krytina vlnitý Onduline na latách, klampiarske konštrukcie zatiaľ nie sú, parapety plechové pozinkované, dvere sú drevené hladké plné alebo s presklenním, okná plastové, podlahy obytných miestností plávajúce laminátové, ostatné miestnosti keramická dlažba, v kotolni cementový poter, vykurovanie ústredné, kotol na tuhé palivá, radiátory plechové panelové, elektroinštalácia svetelná aj motorická, ističe, rozvod teplej a studenej vody, plastové potrubie, zdroj teplej vody elektrický bojler v kotolni, kanalizácia s napojením do žumpy - kúpeľňa, kuchyňa a WC, v kuchyni na prízemí aj poschodí je plynový sporák na PB, nerezový drez, kuchynská linka na báze dreva 3,10 m, odsávač pár nad šporákom, v kúpeľni je samostatná sprcha, 1x WC, 1x vaňa plastová, 1x umývadlo, batérie sú 2x pákové so sprchou, 2x obyčajná páková. Obklady sú keramické v kuchyni, kúpeľni, sprchy a vane. Rodinný dom sa nachádza v lokalite IBV, v časti obce Pavlovo. Prístup k domu je z verejnej miestnej komunikácie. Rodinný dom je napojený na rozvod elektro, vodovod, má možnosť napojenia na zemný plyn, kanalizácia do vlastnej žumpy. Obec Svätá Mária sa nachádza v južnej časti okresu Trebišov. Pozostáva z dvoch obcí, Svätej Márie a Pavlovo. V obci je možnosť dopravy iba autobusom, obec má obchod, bez služieb a cca 850 obyvateľov.

Cena: 31 800,00 €

  252,38 €/m2

Kategória: Rodinný dom - Predaj

Lokalita: Trebišov - Svätá Mária
(Rodinný dom - Svätá Mária)

Zastavaná plocha: 110 m2

Úžitková plocha: 126 m2

Rozloha pozemku: 1 666 m2

Dátum aktualizácie: 22.3.2019

Prefinancovanie: Hypotekárny úver

Kontaktovať makléra

 
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

DRAŽOBNÍK, s.r.o.

Hviezdoslavova 6, Košice
0556 Kliknite TU!


 
 

TopReality.sk s. r. o.
Odborárska 18
91501 Nové Mesto nad Váhom
email: support@topreality.sk

Nie sme realitná kancelária a ani neposkytujeme služby ako realitná kancelária.

Ak sa chcete dozvediet viac o nehnuteľnosti ktorú ste u nás našli osloviť predávajúceho, alebo využiť kontaktný formulár.

 
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

Chcete inzerovať na tomto lokálnom realitnom portáli, treba sa zaregistrovať na nasledovnej adrese www.topreality.sk/registracia.htm ak ste realitná kancelária a máte záujem inzerovať na najväčšej realitnej sieti WebRealGroup.

Je to jednoduché stačí sa zaregistrovať na TopReality.sk a inzeráty sa Vám automaticky dostanú na tento portál bez nutnosti manuálneho spravovania zákazok.

Chcete ešte viac? Vlastný web pre r.k., exporty na ostatné realitné portále, viac info www.realityexport.sk